تجربه ثابت کرده، وقتی یک آدمی بعد مدتهای طولانی؛ یک دفعه پیغام میذاره و حالت رو می پرسه و میگه که دلش برات تنگ شده و بلافاصله پشت سرش می پرسه کجا کار می کنی؟ / راستی تو فلان جا کارمی کردی؟، یعنی دقیقا یک کاری اون طرفها داره و احتمالا ممکنه از تو کمکی بربیاد و باعث شده یک دفعه دلش برای تو تنگ بشه!

حالا این که از آدم کاری بر بیاد و کمکی از آدم بخوان  (البته صحیح یا غلط اون خواسته/ انتظار هم جای خود) ، هیچ مشکلی نداره، اما بی زحمت حرف دلتنگی و اینها رو پیش نکشن لطفا! یک دفعه یک پیغام/ زنگ بزنن و سلام و احوالپرسی و حرفشون رو بزنن. دلتنگی و  دلم میخواد ببینمت رو دیگه خرابش نکنن لطفا!

پ.ن: حالا ببینم حدسم درسته یا این دفعه واقعا فرق داره و یکی دلش عمیقا برام تنگ شده، بی انتظار!

پ.ن. بی ربط: عین اون تماس تلفنی بعد یکسال و سوال در مورد دارو. خیلی شفاف و بی حاشیه و انسانی. همین جوری خوبه به خدا

پ.ن همیشگی: خدایا شکرت. حتی یک لحظه، لطفت رو ازمون دریغ نکن.

بعدا نوشت: این مورد دیگه از همه جالبتر بود! وقتی گفتم فلان جا هستم، دیگه هیچ جوابی داده نشد.!!

باز هم مثل همیشه است یا فرق داره؟!! به علاوه بعدا نوشت

یک ,رو ,بی ,تو ,تنگ ,دلش ,یک دفعه ,پ ن ,داره و ,فلان جا ,از آدم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرباز mahroadkhazeh سانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مشاوره مهاجرت و تحصيل در خارج لینک ها ال اي دي تلويزيون تحصیل شادی فروش فایل کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص). دانلود فایل